SKU: PNI-CHG3F200
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:393 buc.
🔢SKU:PNI-CHG3F200
📊EAN:5949066529498
Lanterna dubla PNI Adventure F200
Lanternă cu dublă ieșire
PNI Adventure F200 este o lanternă compactă de 1500 de lumeni, cu sursă dublă de iluminare.
LED cu focus (1 x 10W) şi LED-uri cu deschidere mare (3 x 5W)
Lanternă LED de înaltă performanță
Extrem de practică
PNI-CHG300 - Alimentator PNI CHG300 cu port USB C, QC3.0, PD3.0, PPS si port USB-A, 30W
Alimentator PNI CHG300 cu port USB C, QC3.0
Adaptor alimentare cu USB Tip C si USB Tip A
Adaptor de încărcare USB cu două porturi, USB-A și USB-C, cu ieșire de maxim 30W 3A ce suportă încărcarea a două dispozitive separat sau simultan (5V 3.4A max. 17W).
USB-C: 5V 3A, 9V 3A, 12V 2.5A, 15V 2A, 20V 1.5A - 30W max.
PPS: 3.3V-11V/3A, 30W max.
USB-A: 3.6V-6V 3A, 6V-9V 2A, 9V-12V 1.5A, 15V 2A, 20V 1.5A - 30W max.
USB-C+USB-A: 5V 3.4A, 17W max.