SKU: PNI-CRTS6900V
Statie radioamatori CRT SS 6900 VOX CB, AM, FM, USB, SSB, CW, PA, 28-29.7Mhz, ASQ, RF Gain, Roger Beep, 12V, programabil
Noi îmbunătățiri Stația radioamatori CRT SS 6900V (v7) vine in plus cu funcția VOX, o extra ventilație în condiții de utilizare maximă, o mufă de conectare în partea din spate pentru programare, posibilitatea modificării tipului de microfon: electret sau dinamic și posibilitatea se...
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 30 buc
🏷️Brand:CRT
📦Stoc:30 buc.
🔢SKU:PNI-CRTS6900V
📊EAN:3140650006353
Statie radio, CB, radioamatori, PNI, CRT, SSB, 28MHz, VOX
Noi îmbunătățiri
Stația radioamatori CRT SS 6900V (v7) vine in plus cu funcția VOX, o extra ventilație în condiții de utilizare maximă, o mufă de conectare în partea din spate pentru programare, posibilitatea modificării tipului de microfon: electret sau dinamic și posibilitatea setării pasului de frecvență și la 5KHz.
Moduri de utilizare
Modurile de utilizare disponibile sunt: AM, FM, USB, LSB, CW si PA.
Funcții multiple
  • S-meter și SWR-meter
  • Roger Beep, Double watch
  • RG Gain și MicroGain
  • Filtre NB/ANL și NB/HI-Cut, NRC
  • VOX, Scan, TOT, Compander
  • Protecție la supravoltaj sau în caz de SWR ce nu este în parametri oprirea utilizării.
Utilizare rapidă
Stația vine echipată cu tot ce ai nevoie pentru o utilizare rapidă. Astfel, în pachet vei găsi:
  • stație radio
  • suport stație radio
  • microfon
  • suport microfon
  • cablu alimentare
  • manual de utilizare.
Recomandăm alimentarea (13.8V) stației direct la bateria mașinii de către un specialist.