SKU: PNI-CRTSS9900V
Statie radioamatori CRT SS 9900V AM, FM, LSB, USB, CW 28-29.7Mhz, ASQ, DTMF, Roger Beep, 12V, CTCSS, DCS, programabila AM: 80W, FM: 50W, SSB: 80W PEP
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 29 buc
🏷️Brand:CRT
📦Stoc:29 buc.
🔢SKU:PNI-CRTSS9900V
📊EAN:3140650006452
CRT9900V radioamatori
Statie radioamatori - model nou
Varianta noua de statie pentru radioamatori CRT 9900 V beneficiaza decea mai noua tehnologie, functii noi, un radiator mai generos de racire din aluminiu cu 21 lamele de racire,  un filtru de zgomot pentru a va bucura de un sunet clar, fara zgomote de bruiaj, squelch automat, monitorizare canale duala si ecou reglabil.
Putere de emisie reglabila
Statia ofera posibilitatea reglajului de putere de la 1W la 40W sau de la 4W la 80W, de catre radioamatori cu licenta, si doar in conditiile specificate in legislatie;  (doar in anumite benzi de radioamatori cu limitele si restrictiile aferente in functie de tara si zona).