SKU: PNI-HL1230
Panou LED PNI H-Light 1230 48W, 1200x295mm, 4800lm, 6400K, de interior, incastrabil, alb rece
Panou LED pentru tavan casetat Panoul LED PNI H-Light 1230 cu o putere de 48W este o soluție eficientă pentru iluminatul interior, ideală atât pentru spațiile de birouri, sali de conferinta, de spectacol cât și pentru cele comerciale. Cu o formă patrata 1200 x 295 mm, acesta se integrează perfect î...
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:886 buc.
🔢SKU:PNI-HL1230
📊EAN:5949066543074
PNI H-Light 1230 - 1
Panou LED pentru tavan casetat
Panoul LED PNI H-Light 1230 cu o putere de 48W este o soluție eficientă pentru iluminatul interior, ideală atât pentru spațiile de birouri, sali de conferinta, de spectacol cât și pentru cele comerciale.
Cu o formă patrata 1200 x 295 mm, acesta se integrează perfect în tavanele casetate, contribuind la un aspect modern și uniform al încăperii.
Lumină albă rece
PNI H-Light 1230 - 3
Panou LED 48W 4800lm
Panoul funcționează la tensiunea standard de 230V, sursa de alimentare dedicata fiind inclusa si astfel simplificând astfel procesul de instalare.
Prezentare video
Panou LED PNI H-Light 1230 48W