SKU: PNI-MAB300BR
Set brate PNI MAB300BR pentru kit automatizare porti batante PNI MAB300, contine 2 bucati
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:152 buc.
🔢SKU:PNI-MAB300BR
📊EAN:5949066544781
Set brate PNI MAB300BR pentru kit automatizare porti batante PNI MAB300
Brațe cu motor pentru automatizare porți
Funcții și modul de funcționare
Specificații tehnice și performanță
Brațele PNI MAB300BR sunt proiectate pentru porți batante cu lungimea de până la 2,5 m pe foaie și o greutate maximă de 200 kg per foaie. Motoarele integrate funcționează la 24 V DC, cu o putere de 40 W, oferind o viteză de deplasare de aproximativ 1,6 cm/s. Lungimea maximă de cursă este de 300 mm, iar carcasa este protejată conform standardului IP55, asigurând rezistență la praf și stropi de apă..