SKU: PNI-ML90-145PL
Antena CB PNI ML90 26-30MHz, 75cm, 150W, cu baza magnetica 145cm inclusa
PNI-145-PL - Baza magnetica PNI 145/PL 145mm contine cablu 4m si mufa PL259 Baza magnetica Baza magnetica PNI 145/PL are un diametru de 145 mm, dimensiune ce ii ofera antenei stabilitate chiar si la viteze mari, avand un design placut. Prindere cu filet Baza PNI145/PL este compatib...
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:837 buc.
🔢SKU:PNI-ML90-145PL
📊EAN:5949066527593
PNI-145-PL - Baza magnetica PNI 145/PL 145mm contine cablu 4m si mufa PL259
Baza magnetica
Baza magnetica PNI 145/PL are un diametru de 145 mm, dimensiune ce ii ofera antenei stabilitate chiar si la viteze mari, avand un design placut.
Baza magnetica PNI 145/PL diametru 145mm
Baza magnetica PNI 145/PL 145mm
Prindere cu filet
Baza PNI145/PL este compatibila cu antenele care au sistem de prindere cu filet interior.
Lungime cablu
Baza magnetica PNI 145/PL
Magnet puternic
Mufa PL259
baza magnetica cu filet, cablu si mufa
Suport cauciuc
Suport cauciuc inclus
PNI-ML90FC - Antena CB PNI ML90 26-30MHz, 71 cm, 150W, fara cablu, compatibila cu orice conexiune PL259
Antena CB,PNI,PL,SWR,ML90
Rezistentă și performantă
SWR-ul mai mic de 1.2:1 și puterea maximă suportată de 150W sunt specificații esențiale care recomandă acest produs celor mai exigenți utilizatori.
Alege corect
În alegerea unei antene CB trebuie avute în vedere următoarele aspecte:
  • modalitatea de prindere a antenei (suport fix sau bază magnetică);
  • lungimea antenei;
  • poziționarea antenei.
Calitatea antenelor CB PNI este cunoscută deja prin valorile foarte mici ale SWR-ului.
Antena CB,PNI,PL,SWR,ML90
Accesorii PNI compatibile
Antena CB PNI ML90 cu filet de ø16 mm este compatibilă cu toate bazele magnetice tip PL (de exemplu: PNI 145/PL).