SKU: PNI-PRU120
Cablu de programare pentru statii radio PNI Kombix RL-120U, Dynascan V-600, R-58 si DA-350
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
| Cantitate | Preț/buc +TVA | Economii |
|---|---|---|
Stoc epuizat
🏷️Brand:Dynascan
📦Stoc:Stoc Epuizat
🔢SKU:PNI-PRU120
📊EAN:5949066525230
Produse similare
Produse care ți-ar putea plăcea de asemenea.
- Midland6 buc
- PNI254 buc
Statie radio CB PNI Escort High Power 60 multistandard, FM/AM, 12V, ASQ, RF Gain
- PNI50 buc
- PNIStoc Epuizat
Protectie din burete pentru casti PNI
- PNI1319 buc
Cablu HDMI PNI H150 High-Speed 1.4V, plug-plug, Ethernet, gold-plated, 1.5 m
- PNI1139 buc
Mufa PNI RJ45 pentru cablu UTP Cat6 set 10 bucati
- PNIStoc Epuizat
- PNI11 buc
Motor automatizare porti autoportante PNI MAP130 sarcina nominala 800 Kg
- PNI19 buc
Amplificator radio CB PNI KL200-P, AM-FM-SSB, 100W, 12V
- PNI394 buc
Pachet Lanterna PNI Adventure F750 Green Light din aluminiu si suport de montaj magnetic PNI FLM33
Cablu de prelungire PNI lungime 15m pentru camere de mers inapoi, 4 pini, jack 2.5 mm
- SilverCloudStoc Epuizat
Pachet UPS SilverCloud SafePC 650AVR putere 360W si Sticky Pad Blue inclus