SKU: PNI-SIRIO-ML145
Antena CB Sirio ML145 cu filet PL, lungime 145 cm, 27 - 28.5 MHz, 900W, fara cablu
Performanta marita Antena CB Sirio ML145 opereaza in intervalul de frecventa 27 - 28.5 MHz cu o lungime de 145 cm si o distanta de comunicare de pana la 15 km in conditii ideale. Sirio ML145 este perfecta pentru conducatorii auto atat de TIR-uri, camioane cat si de autovehicule care doresc un produ...
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:Sirio
📦Stoc:498 buc.
🔢SKU:PNI-SIRIO-ML145
📊EAN:8056182113979
Antena CB Sirio ML145
Performanta marita
Antena CB Sirio ML145 opereaza in intervalul de frecventa 27 - 28.5 MHz cu o lungime de 145 cm si o distanta de comunicare de pana la 15 km in conditii ideale.
Cu o valoare a SWR-ului mai mic de 1.2 si puterea maxima suportata de 900W (periaoda scurta) sunt specificatii esentiale care recomanda acest produs celor mai exigenti utilizatori de statii radio.
Compatibilitate
Antena CB Sirio ML145 cu filet de ø 16 mm este compatibila cu toate baze magnetice de tip PL (recomandam de minim 145 mm, PNI 145/PL).