SKU: PNI-ST30A
Sursa de tensiune in comutatie PNI ST30A 12V 30A 360W
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:1398 buc.
🔢SKU:PNI-ST30A
📊EAN:5949066536427
Sursa de tensiune in comutatie PNI ST30A
Principalele caracteristici
Sursa de tensiune în comutație PNI ST30A este destinată alimentării cu curent continuu a echipamentelor sensibile, cum ar fi sistemele de supraveghere video, control acces sau anti-efracție. Funcționează la un curent de intrare de 110-220 V AC (50/60 Hz) şi livrează o tensiune de ieșire de 12 V DC, cu un curent maxim de 30 A şi o putere de până la 360 W. De asemenea, tensiunea de ieșire poate fi ajustată în intervalul 12-14,5 V pentru a compensa căderile de tensiune pe cabluri mai lungi.
Modul de instalare şi conexiuni
Protecţii şi condiţii de operare
Prezentare video