SKU: PNI-WS50-PRO
Reflector LED PNI GreenHouse WS50 PRO 50W cu panou solar 6W, acumulator 5000mAh, 800lm, telecomanda, timing si luminozitate reglabila, 6500 K, IP65
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:874 buc.
🔢SKU:PNI-WS50-PRO
📊EAN:5949066540721
PNI GreenHouse WS50 PRO - 1
Reflector LED 6500K 800 lm
Alimentare solară. Acumulator LiFePO4 de 5000mAh
Unul dintre cele mai mari avantaje ale modelului WS50 este alimentarea solară. Acesta vine echipat cu un panou solar de 5V / 6W, care încarcă un acumulator LiFePO4 de 5000mAh (format din 2 celule 32700 de 3.2V/5Ah), asigurând o autonomie extinsă pe timpul nopții și o durată de viață mai mare comparativ cu bateriile tradiționale.