SKU: TTI-PACK70
Kit Statie radio CB TTi TCB-550 EVO + Antena CB PNI ML29, lungime 34 cm
Prețurile nu includ TVA 21%. TVA-ul va fi calculat la checkout.
Reduceri pentru cantități mari
CantitatePreț/buc +TVAEconomii
Stoc disponibil: 100+ buc
🏷️Brand:PNI
📦Stoc:727 buc.
🔢SKU:TTI-PACK70
📊EAN:5949066531255
Statie radio, TTI, VOX, Noise blanker, Scan
Mereu în EVOluție
Noua stație radio CB TTi TCB-550 EVO aduce câteva funcții și trăsături noi față de modelul anterior, printre care amintim de VOX ce permite vorbirea în microfon fără apăsarea tastei PTT, filtru NB pentru o recepție mai clară și fără distorsiuni, ecran multicolor și posibilitatea alimentării 12V sau 24V.
Reglaj automat cu DSS squelch automat
Stația radio CB TTi TCB-550 EVO respectă normele europene în vigoare și permite comunicare pe cele 40 de canale din banda de 27 MHz utilizate pentru infotrafic.
Microfon ergonomic cu 4 pini
Comunicarea radio se face în sistem simplex cu ajutorul microfonului și al difuzorului:
- unul vorbește, iar ceilalși ascultă.
Activând funcția VOX poți comunica fără a mai apăsa pe tasta PTT.
Microfonul este de dimensiuni normale, ușor de manevrat și este de tip electret cu mufă cu 4 pini.
Gata de drum
Puteți utiliza produsul în orice mașină, deoarece este una din cele mai mici stații CB de pe piață.
Noutatea acestui model este dată de alimentarea duală 12-24V.
PNI-ML29 - Antena CB PNI ML29, lungime 34 cm, cu magnet inclus diametru 70 mm si cablu RG58
Antena CB PNI ML29, lungime 34 cm, cu magnet
Antenă CB cu bază magnetică
Lungă de 34 cm și cu o bază magnetică de Ø70 mm, PNI ML29 poate fi o alternativă atunci când cauți o antenă mică, economică și ușor de instalat pe mașină.